Opublikowano Dodaj komentarz

Dostałam Szansę!

Stało się coś niesamowitego! Nieco ponad dwa lata temu zakładając fanpage Pomysły Na Animacje nie przypuszczałam, że może stać się coś takiego. Dostałam szansę i zamierzam ją wykorzystać! Jest to moment przełomowy, a ja nawet nie wiem jak opisać emocje jakie mi towarzyszą. Duma ? Radość ? Tak trudno opisać słowami, aż taki przypływ endorfin! Myślę, że to nie pierwsza łza wzruszenia!

Moja kreatywność w doborze stroju, szyk i elegancja zostały w końcu docenione. Czy widzicie na trzecim zdjęciu, zapięcie kamizelki w stylu Grunge. Kontrolowany nieład w dobrym guście. To niejako moje drugie imię!

No i dostałam zaproszenie. Dostałam szansę. Jadę na targi „Moda Przedziwna”, organizowane co dekadę w Gryzminie. Po kontakcie mailowym okazało się, że szykują liczne atrakcję. Ma nawet zjechać się kilka „znanych twarzy”. Wszystko rozegra się w ciągu dwóch fantastycznych dni na deskach remizy Ochotniczej Straży Pożarnej. Nie mogę się doczekać! Która dziewczynka nie marzyła o tym, by przejść się po wybiegu w blasku świateł aparatów. Niesamowite, że dostałam też nominację do nagrody „Ale gupi mejkap”.

Powiem Wam coś jeszcze w sekrecie … Tak naprawdę to nigdzie nie jadę i targi nie istnieją to Prima Aprilis! Taki żarcik. Ale już na serio i prawdziwe jest to, że ciągle spływają do mnie Wasze prze prze przemiłe opinie, zdjęcia i pochwały o mojej książce. Dzięki Wam mam motywacje do dalszych działań i chce się rozwijać. Bardzo jest mi miło, dlatego … Dziękuję Wam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *