Piłki Kulki Do Suchego Basenu W Torbie [300 sztuk]

97,00 

Opis Poniżej 🙂

Na stanie

SKU: pilk100 Kategoria:

Opis

Piłki do suchego basenu

Rewelacyjny zestaw 300 różnokolorowych, miękkich piłeczek do basenu, które sprawdzą się również w kojcu i namiociku dziecięcym, a także podczas animacji. Kuleczki dostarczą każdemu maluchowi mnóstwo zabawy i wrażeń, a klasyczny pokój zamienią w wymarzoną bawialnię.

Piłeczki znajdujące się w zestawie mają przyjemne dla wzroku, intensywne kolory — zielony, różowy, niebieski i żółty. Zapakowane są w poręczną i praktyczną torbę siatkową z zamkiem błyskawicznym, zabezpieczającym przed zgubieniem zabawek. Rozwiązanie to pozwala na schowanie wszystkich kuleczek do opakowania po zabawie — rodzice będą mogli być pewni, że piłeczki nie będą przeszkadzać porozrzucane po pokoju.

Prezentowane kuleczki do zabawy nie tylko przyniosą dziecku frajdę, wpłyną również na jego rozwój. Zabawa kuleczkami poprawi chwyt dziecka i siłę jego rączek, natomiast ciekawe kolory będą stymulować zmysł wzroku oraz wyobraźnię.

Piłeczki odznaczają się wysoką jakością, a także atestowanym, solidnym materiałem, który po odkształceniu powstałym podczas zabawy wraca do swojej pierwotnej formy. Piłeczki są napompowane powietrzem, dzięki czemu są bardzo miękkie i bezpieczne dla dzieci. Zabawka posiada certyfikat CE, świadczący o spełnieniu warunków wymaganych dyrektyw.

Średnica piłeczek:
– 6 cm.